Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m

-0%
SALE
Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m met OekoTex
  • 200 meter op één klos
  • Garendikte 100
  • 100% polyester garen
  • Voor hand en machine
Gütermann
€ 4,40

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

klos(sen)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Zoek je Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m voor nette naden, handwerk en machinewerk? Dit universele naaigaren van Gütermann is 200 meter lang, heeft garendikte 100 en is gemaakt van 100% polyester. Daarmee is het een praktische keuze voor allerlei materialen en naden, zowel in het atelier als bij je hobbyprojecten.

Het allesnaaigaren staat bekend om zijn gelijkmatige draadopbouw en betrouwbare verwerking. De polyestervezels zorgen voor een garen dat geschikt is voor naaien met de naaimachine én met de hand, en dat goed inzetbaar is bij projecten waarbij een sterke, regelmatige steek belangrijk is. Dankzij de kleur #461 bruinrood geef je je werk een warme, duidelijke afwerking met een professionele uitstraling.

Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m: sterk en veelzijdig

Dit universele garen is ontworpen voor dagelijks gebruik op verschillende stoffen en in uiteenlopende naaitechnieken. De 200 meter op klos geeft je voldoende draad voor meerdere projecten, terwijl de fijne garendikte 100 het mogelijk maakt om strak en verzorgd te werken. Voor een nette steek kun je dit garen verwerken met een fijne naaimachinenaald, bijvoorbeeld NM 60.

Bruinrood met karakter voor creatieve naaiwerken

De kleur bruinrood geeft een project een rijke, warme nuance die mooi tot zijn recht komt in kleding, accessoires en decoratieve naaiwerkjes. Gütermann allesnaaigaren combineert die uitstraling met de vertrouwde kwaliteit van het merk, zodat je draad niet alleen functioneel is, maar ook een verzorgde afwerking aan je werk toevoegt. Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m past daardoor goed bij makers die oog hebben voor detail en afwerking.

Gütermann's tip voor Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m:

📌 Kies voor een fijne naaimachinenaald van NM 60 als uitgangspunt en experimenteer altijd even met een proeflapje om de perfecte garenspanning voor jouw project te vinden. Verwerk je meerdere lagen of wil je extra zichtbaarheid in de naad, dan kun je ook bekijken hoe de draad zich gedraagt bij jouw stof en steek.

6 redenen om Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m te proberen:

  • Universeel: geschikt voor veel materialen en naden
  • Polyester: 100% polyester voor dagelijkse naaiwerkjes
  • 200 meter: ruim gevuld klosje voor meerdere projecten
  • Garendikte 100: fijn en netjes te verwerken
  • Hand en machine: bruikbaar met de hand en naaimachine
  • OEKO-TEX: certificaat: oeko_tex_1

Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m is een betrouwbare keuze als je zoekt naar een veelzijdig naaigaren met een warme kleur en een verzorgde afwerking.

Meer informatie
Artikelcode
G461-200
EAN code
4008015355913
Duurzaamheid Oeko-Tex Class I
Merk Gutermann
Garen dikte 100 - Normaal
Garen lengte (mtr) 200
Garen type Alles-naaigaren
PDF Kleurkaart Gütermann alles-naaigaren
Verpakkingsaantal 1
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Waarvoor gebruik ik Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m?

Dit universele naaigaren is geschikt voor veel materialen en naden. Je kunt het gebruiken met de naaimachine en met de hand.

Wat zijn de belangrijkste gegevens van dit Gütermann allesnaaigaren?

Het gaat om een klos van 200 meter, met garendikte 100 en een samenstelling van 100% polyester. Het certificaat is oeko_tex_1.

Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m

Gütermann Allesnaaigaren #461 bruinrood 200m

€ 4,40