Gobelino Uranio Azul Circles
- Jack, meubelstof, tassen
- Jacquard, 140 cm breed
- TVI Soepelheid: 2/5
- Stof op rol per meter
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Gobelino Uranio Azul Circles is een jacquard stof met fantasie-dessin, gemaakt voor projecten zoals een jack, meubelstof en tassen. Deze stof heeft een stevige uitstraling met een mat oppervlak, een breedte van 140 cm en een gewicht van 365 gram per meter. Door de geweven structuur voelt Gobelino Uranio Azul Circles decoratief en robuust aan, terwijl het dessin meteen karakter geeft aan jouw werkstuk.
Gobelino Uranio Azul Circles voor jack, tassen en interieur
Gobelino Uranio Azul Circles is geschikt voor projecten waarbij een duidelijk geweven stof met body gewenst is. Dankzij de jacquardbinding en het relatief zware gewicht is deze stof een logische keuze voor een jack, een tas of als meubelstof. TVI Soepelheid: 2/5 geeft aan dat de stof eerder stevig dan soepel is, waardoor ze vorm behoudt en zich goed leent voor toepassingen waarbij structuur belangrijk is. De stof is niet rekbaar, wat prettig is als je met strakke lijnen en een stabiele afwerking wilt werken.
Gebruik Gobelino Uranio Azul Circles voor een opvallend jack, een stevige shopper of een decoratief kussen- of bekledingsproject. Door de combinatie van katoen, polyacryl en polyester krijg je een geweven stof die geschikt is voor creatief naaiwerk met een duidelijke vormvastheid. Omdat de stof 140 cm breed is, kun je efficiënt patronen leggen en werken met grotere onderdelen. Voor wie graag met een stevige jacquard werkt, biedt Gobelino Uranio Azul Circles veel mogelijkheden in kleding en interieur.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Stevige jacquard met structuur
✅ Geschikt voor jack, tas en meubelstof
✅ Mat oppervlak met fantasie-dessin
⚠️ Niet rekbaar, dus minder soepel
Meer informatie
| Artikelcode |
58631-400
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class II |
| TVI-index | 2 |
| Katoen (%) | 40 |
| Polyacryl (%) | 25 |
| Polyester (%) | 35 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Jack, Tassen, Meubelstof |
| Stofsoort | Jacquard |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Jacquard |
| Breedte (cm) | 140 |
| Motief | Fantasie |
| Gewicht (g / m²) | 365 |
| Martindale | 5000 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor gebruik je Gobelino Uranio Azul Circles het best?
Deze stof is geschikt voor een jack, meubelstof en tassen. Door het gewicht van 365 gram per meter en de jacquardbinding is het een stevige stof met veel structuur.
Is Gobelino Uranio Azul Circles rekbaar?
Nee, de stof is niet rekbaar. Dat maakt haar geschikt voor projecten waarbij vorm en stevigheid belangrijk zijn.
Gobelino Uranio Azul Circles