Gobelino Nikala Oranje
- Kledingstuk: jack, meubelstof, tassen
- Jack, meubelstof en tassen
- Breedte: 140 cm
- Jacquard in oranje
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
Omschrijving
Gobelino Nikala Oranje is een gobelino stof met jacquardbinding in oranje, bedoeld voor jack, meubelstof en tassen. Deze stof heeft een mat oppervlak, weegt 365 gram per meter en is 140 cm breed. Door de fantasierijke weving krijgt de stof een rijke uitstraling die meteen opvalt in een project met karakter.
Gobelino Nikala Oranje voor jack, meubelstof en tassen
Deze gobelino stof is geschikt voor creatieve naaiprojecten waarbij je zoekt naar stevigheid en uitstraling in één materiaal. De jacquardstructuur geeft het dessin extra diepte, terwijl de stof als niet-rekbare stof prettig werkt voor vormen die hun model goed moeten houden. TVI Soepelheid: 2/5. Dat betekent dat de stof stevig aanvoelt en minder soepel valt dan lichtere stoffen, wat juist handig is voor accessoires en interieurprojecten.
Voor een jack, meubelstof of tassenproject biedt Gobelino Nikala Oranje een duidelijke basis met een decoratieve look. De samenstelling van 70% katoen en 30% polyester maakt dit een praktische stof om mee te verwerken, terwijl de breedte van 140 cm voldoende speelruimte geeft voor grotere delen. Door de duurzame Martindale-waarde van 5000 is deze stof vooral interessant voor gebruik waarbij de stof tegen een stootje mag kunnen.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Jacquard met rijke uitstraling
✅ Geschikt voor jack, meubelstof en tassen
✅ 70% katoen en 30% polyester
⚠️ Niet rekbaar, dus minder soepel
Meer informatie
| Artikelcode |
59537-160
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class II |
| TVI-index | 2 |
| Katoen (%) | 70 |
| Polyester (%) | 30 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Jack, Tassen, Meubelstof |
| Stofsoort | Jacquard |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Jacquard |
| Breedte (cm) | 140 |
| Motief | Fantasie |
| Gewicht (g / m²) | 365 |
| Martindale | 5000 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor kan ik Gobelino Nikala Oranje gebruiken?
Deze stof is volgens de productdata geschikt voor jack, meubelstof en tassen. De jacquardbinding, breedte van 140 cm en het gewicht van 365 gram per meter maken hem passend voor projecten met meer body.
Is Gobelino Nikala Oranje soepel of stevig?
De stof heeft TVI Soepelheid: 2/5 en is niet rekbaar. Dat wijst op een stevigere stof met minder valling, wat goed past bij accessoires en meubeltoepassingen.
Gobelino Nikala Oranje
lila