Gebreid wafeldoek koraal
- Zacht en soepel draagcomfort
- Bi-stretch voor extra rek
- Voor kleding en nachtgoed
- Wasbaar op 30 graden
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Gebreid wafeldoek koraal is een zachte, soepel vallende stof met een fijne wafelstructuur en een warme, frisse koraaltint. De gebreide kwaliteit voelt comfortabel aan en heeft dankzij de samenstelling van 95% katoen en 5% elastomeer een prettige bi-stretch, waardoor de stof mooi meebeweegt. Met een gewicht van 295 gram per meter en een breedte van 140 cm is dit een veelzijdige keuze voor creaties met een luxe, comfortabele uitstraling.
Gebreid wafeldoek koraal voor comfortabele kleding en home-made creaties
Deze stof is ideaal voor projecten waarbij zachtheid en draagcomfort centraal staan. Denk aan een badjas, een ontspannen trui, een soepel shirt of fijn nachtgoed. Ook voor een jurk of een stijlvol vest biedt deze gebreide wafeldoek een mooie balans tussen comfort en vorm. De structuur geeft je werkstuk een subtiele, eigentijdse look, terwijl de rekbaarheid zorgt voor extra draaggemak en een fijne verwerking.
Voor wie graag naait uit de B-Trendy sfeer is Gebreid wafeldoek koraal een inspirerende stof voor moderne, draagbare kleding. Maak er een heerlijke loungewear-set van, een zachte baby- of kindercreatie, of een casual item dat je vaak wilt dragen. Dankzij de matte uitstraling en de soepele val krijgt elk project meteen een verzorgde en eigentijdse uitstraling. TVI Soepelheid: 3/5 geeft aan dat de stof lekker meebeweegt en prettig te verwerken is, met voldoende souplesse voor comfortabele kledingstukken.
Plus- en minpunten van de Gebreid wafeldoek koraal volgens specialist:
✅ Zacht en comfortabel draaggevoel
✅ Bi-stretch voor extra bewegingsvrijheid
✅ Wasbaar op 30 graden
⚠️ Niet geschikt om heet te strijken
Gebreid wafeldoek koraal is een fijne keuze als je zoekt naar comfort, rek en een warme uitstraling; Gebreid wafeldoek koraal.
Meer informatie
| Artikelcode |
19539-149
|
|---|---|
| TVI-index | 3 |
| Elastomeer (%) | 5 |
| Katoen (%) | 95 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Badjas, Jurk, Nachtgoed, Shirt, Trui, Vest |
| Stofsoort | Tricot, Wafeldoek |
| Stretch | Bi-stretch |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 140 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 295 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Voor het beste resultaat
Reviews
Gebreid wafeldoek koraal
wit
ecru
oker
beige
rose
terra
camel
grijs
mint
staalblauw
marine
antraciet
zwart