French Terry Leeuwen beige

  • Zachte French Terry stof
  • Met speels leeuwenmotief
  • Stretch voor extra comfort
  • Ideaal voor truien en jurken
Adviesprijs: € 14,95
€ 11,99

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Begin je volgende naaiproject met onze prachtige French Terry Leeuwen beige. Deze gebreide stof voelt heerlijk zacht aan dankzij de samenstelling van 92% katoen en 8% elastaan. De binnenzijde heeft de kenmerkende lusjes van een French Terry, wat zorgt voor een comfortabel draaggevoel. Op de subtiele beige ondergrond prijkt een speels dessin van leeuwen, perfect voor unieke kledingstukken voor jong en oud. Met een breedte van 150 cm heb je direct een mooi stuk stof in handen voor jouw creaties met de French Terry Leeuwen beige.

Jouw perfecte stof voor comfortabele kleding

Dankzij het gewicht van 250 gram/m² is deze stof een ideale allrounder. Niet te dik en niet te dun, waardoor je hem het hele jaar door kunt gebruiken. De stof heeft een comfortabele stretch in de breedte, wat zorgt voor een fijne pasvorm en veel bewegingsvrijheid. De TVI Soepelheid is 3/5: dit betekent dat de stof een mooie middenweg biedt tussen een soepele valling en voldoende body om bijvoorbeeld een trui zijn vorm te laten behouden. Hierdoor is de stof makkelijk te verwerken, ook voor de beginnende naaister.

Laat je creativiteit de vrije loop! Deze French Terry is de droom voor iedereen die houdt van comfortabele en persoonlijke mode. Denk aan een heerlijk zittend joggingpak voor een relaxte zondag, een stoere trui voor je kind, of een comfortabele jurk voor jezelf. Ook een vest of een trendy bomberjack behoren tot de mogelijkheden. De leeuwenprint geeft elk eenvoudig patroon direct een unieke en levendige uitstraling.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

✅ Zacht en ademend door katoenmix

✅ Comfortabele stretch in de breedte

✅ Uniek en speels leeuwenmotief

⚠️ Niet geschikt om heet te strijken

Meer informatie
Artikelcode
61595-226
Elastomeer (%) 8
Katoen (%) 92
Veel gebruikt voor o.a. Joggingpak, Jurk, Trui, Vest
Stofsoort French Terry
Stretch Breedte stretch
Stofbinding Gebreid
Breedte (cm) 150
Motief Fantasie
Gewicht (g / m²) 250
Oppervlak Mat
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Voor het beste resultaat
Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
PRYM Krijtradeerwieltje Muis ergonomic 610950
5
Normale Prijs € 10,50 Special Price € 8,93
-15%
PRYM Hobby Naaischaar 8'' 21 cm 610523
5
Normale Prijs € 23,60 Special Price € 20,06
-15%
PRYM Stof clips 2,6 cm rood 12st 610170
Normale Prijs € 7,10 Special Price € 6,04
-15%
Naaimachinenaalden Ballpoint dikte 70
5
€ 2,35
PRYM Glaskopspelden staal 0,60x30mm zilver kl, assortiment  029217
5
Normale Prijs € 8,70 Special Price € 7,40
-15%
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: French Terry Leeuwen beige
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

French Terry Leeuwen beige

French Terry Leeuwen beige

Adviesprijs: € 14,95
€ 11,99