Flanel stof bedrukt Ruitje Blauw
- Blouse, jurk, nachtgoed
- Brede stof: 145 cm
- 100% katoen flanel
- Zacht, plat geweven
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Flanel stof bedrukt Ruitje Blauw is een zachte katoenen stof met een subtiel ruitdessin in blauw, geschikt voor wie een comfortabele stof zoekt voor blouse, jurk of nachtgoed. Deze flanel heeft een plat geweven structuur, een gewicht van 163 gram per m² en een breedte van 145 cm, waardoor je er prettig mee kunt werken voor kledingstukken met een rustige uitstraling.
Flanel stof bedrukt Ruitje Blauw voor kleding en nachtkleding
Deze flanelstof voelt zacht aan door het aangeruwde oppervlak en is niet rekbaar, wat prettig is als je werkt aan een blouse of jurk met een mooie, stabiele vorm. De stof is gemaakt van 100% katoen en heeft TVI Soepelheid: 3/5; dat betekent dat de stof soepel genoeg valt voor comfortabele kleding, maar nog wel voldoende structuur houdt voor nette naaiprojecten.
Flanel stof bedrukt Ruitje Blauw is een mooie keuze voor een blouse, een luchtige jurk of warm nachtgoed. Dankzij het ruitpatroon krijgt je project een tijdloze uitstraling, terwijl de katoenen flanel zorgt voor draagcomfort in dagelijkse kleding en zelfgemaakte slaapkleding.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% katoen
✅ Zachte, aangeruwde flanel
✅ Geschikt voor blouse en jurk
⚠️ Niet rekbaar
Meer informatie
| Artikelcode |
35741-425
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 3 |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blouse, Jurk, Nachtgoed |
| Stofsoort | Flanel |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Ruiten |
| Gewicht (g / m²) | 163 |
| Oppervlak | Zacht |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor kan ik Flanel stof bedrukt Ruitje Blauw gebruiken?
Deze stof is geschikt voor een blouse, jurk of nachtgoed. De combinatie van katoen, een zachte flanelstructuur en een breedte van 145 cm maakt haar bruikbaar voor comfortabele kleding.
Is Flanel stof bedrukt Ruitje Blauw soepel genoeg voor kleding?
Ja, de stof heeft TVI Soepelheid: 3/5 en valt daardoor redelijk soepel met behoud van vorm. Door de plat geweven, niet-rekbare structuur blijft het resultaat rustig en stabiel.
Flanel stof bedrukt Ruitje Blauw
bruin
warm rood