Flanel 2 zijdig geruwd Licht Mint
- Kledingstuk: blouse, jurk, nachtgoed
- Blouse, jurk en nachtgoed
- Breedte: 150 cm
- 100% katoen met zachte pool
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Ook beschikbaar in:
-
wit
-
wit
-
licht beige
-
roze
-
licht roze
-
camel
-
donker mint
-
licht blauw
-
donker blauw
-
licht grijs
-
zwart
- Toon alle varianten (11)
Omschrijving
Flanel 2 zijdig geruwd Licht Mint is een zachte stof van katoen met een rustige, frisse licht mint uitstraling, geschikt voor een blouse, jurk of nachtgoed. De stof is plat geweven, 150 cm breed en heeft een gewicht van 184 gram per meter, waardoor je een comfortabele basis hebt voor fijne kledingstukken.
Flanel voor blouse, jurk en nachtgoed
Deze flanel voelt zacht aan door het tweezijdig geruwde oppervlak en heeft daardoor een aangename, warme grip tijdens het dragen. TVI Soepelheid: 3/5 betekent dat de stof soepel genoeg is voor draagbare kleding, terwijl hij nog voldoende body heeft om netjes te verwerken voor een blouse of jurk.
Voor een blouse geeft Flanel 2 zijdig geruwd Licht Mint een ontspannen, comfortabele uitstraling; voor een jurk zorgt dezelfde stof voor een zachte valling met een natuurlijke look. Ook voor nachtgoed is dit een fijne keuze, omdat de katoenen stof prettig draagt en geschikt is voor projecten waarbij zachtheid belangrijk is.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% katoen
✅ Zacht geruwd oppervlak
✅ Geschikt voor blouse en jurk
⚠️ Niet rekbaar
Flanel 2 zijdig geruwd Licht Mint combineert een zachte afwerking met een praktische breedte van 150 cm, waardoor je een prettige stof hebt voor kleding en nachtgoed.
Meer informatie
| Artikelcode |
10352-301
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 3 |
| Merk | Textielstad Basic Quality |
| Katoen (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blouse, Jurk, Nachtgoed |
| Stofsoort | Flannel |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Plat |
| Breedte (cm) | 150 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 184 |
| Oppervlak | Zacht |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Is Flanel 2 zijdig geruwd Licht Mint geschikt voor nachtgoed?
Ja, deze flanel is volgens de productgegevens geschikt voor nachtgoed. De stof is van katoen en heeft een zacht, geruwd oppervlak.
Hoe breed is Flanel 2 zijdig geruwd Licht Mint?
Deze stof heeft een breedte van 150 cm. Dat geeft je genoeg ruimte voor kledingprojecten zoals een blouse of jurk.
Flanel 2 zijdig geruwd Licht Mint
