Double soft fleece zebra groot
- Trendy zwart zebraprint
- Heerlijk zacht, dubbelzijdig fleece
- Ideaal voor warme kleding
- Niet heet strijken
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
De Double soft fleece zebra groot is jouw uitnodiging om direct aan de slag te gaan met een stof die zowel zachtheid als stijl combineert. Deze prachtige gebreide fleece kenmerkt zich door een opvallend zwart zebra dessin, dat de stof een dynamische en eigentijdse uitstraling geeft. Met zijn dubbelzijdige pluizige textuur en heerlijk zachte oppervlak, voelt deze stof als een warme omhelzing. Gemaakt van 100% polyester, heeft de stof een comfortabel gewicht van 260 g/m² en een royale breedte van 145 cm, aangevuld met een fijne breedte-stretch die zorgt voor extra draagcomfort.
Creëer Comfortabele en Trendy Projecten met Jouw Double Soft Fleece
Laat je inspireren door de ongekende zachtheid van de Double soft fleece zebra groot, ideaal voor creaties die zowel comfort als een behaaglijke pasvorm vereisen. Met een TVI Soepelheid: 4/5 valt deze stof prachtig soepel en beweegt hij heerlijk mee met je lichaam, zonder stug aan te voelen. Dit maakt de Double soft fleece zebra groot uitermate geschikt voor kledingstukken die zachtjes vallen en prettig dragen. De fijne breedte-stretch draagt hier nog eens extra aan bij, wat bewegingsvrijheid garandeert. Bovendien ben je met dit textiel verzekerd van een zorgeloos en veilig project, want deze fleece is Oeko-Tex Standard 100 gecertificeerd en dus vrij van schadelijke stoffen.
Met deze veelzijdige fleece zijn de creatieve mogelijkheden eindeloos! Stel je een heerlijk warm joggingpak voor, perfect voor ontspannen weekenden, of een trendy trui en een behaaglijk vest voor de koudere dagen. Maar de Double soft fleece zebra groot leent zich ook uitstekend voor het verfraaien van je interieur. Creëer bijvoorbeeld een opvallende plaid om over de bank te draperen, of maak unieke kussens die een speels en wild accent geven aan je woonruimte. Met de Double soft fleece zebra groot geef je al je projecten een comfortabele én stijlvolle uitstraling!
Plus- en minpunten Volgens onze stoffenspecialist
✅ Dubbelzijdig zacht en pluizig✅ Fijne breedte-stretch voor optimaal comfort
✅ Oeko-Tex Standard 100 gecertificeerd
⚠️ Niet geschikt om heet te strijken
Meer informatie
| Artikelcode |
61515-012
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class II |
| TVI-index | 4 |
| Polyester (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Joggingpak, Trui, Vest |
| Stofsoort | Fleece |
| Stretch | Breedte stretch |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Dierenhuiden |
| Gewicht (g / m²) | 260 |
| Oppervlak | Zacht |
| Stof Veredeling | Bedrukt |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Double soft fleece zebra groot
camel
zwart
zwart
oker
rood
rood
camel
beige
bruin
antra
blauw
blauw
marine
grijs
zwart