Double face suède-fleece brique

  • Zachte suède-look met fleece
  • Fijn voor kleding en decor
  • Rekbaar in de breedte
  • Wasbaar op 30 graden
Adviesprijs: € 16,50
€ 14,50

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Double face suède-fleece brique is een comfortabele STOF met een luxe suède-look aan de buitenzijde en een zachte fleecekant aan de binnenzijde. De rijke brique kleur geeft de stof een warme, rustige uitstraling, terwijl het gebreide karakter zorgt voor prettig draagcomfort en een mooie soepelheid. Met 380 gram per meter en een breedte van 145 cm is dit een stevige en toch soepel vallende keuze voor kleding en interieurprojecten.

Double face suède-fleece brique voor warme kleding en woonaccessoires

Deze Double face suède-fleece brique is bijzonder geschikt voor een bodywarmer, jack, joggingpak, jurk, kussen, overgooier, trui of vest. Dankzij de zachte fleece aan de binnenkant voelt de stof behaaglijk aan, terwijl de suèdezijde zorgt voor een verzorgde, moderne uitstraling. De stof is rekbaar in de breedte en daardoor fijn te verwerken voor comfortabele creaties die mooi aansluiten.

Zoek je een stof voor een stoere vest, een warme trui of een casual jack met een verfijnde look? Dan is deze Double face suède-fleece brique een heerlijke basis. Ook voor een huispak, zachte jurk of decoratief kussen komt de combinatie van stevigheid en zachtheid prachtig tot zijn recht. TVI Soepelheid: 3/5. Dat betekent dat de stof soepel genoeg valt voor comfortabele kleding, maar ook voldoende body heeft voor een mooi gevormd resultaat.

Plus- en minpunten van de Double face suède-fleece brique volgens specialist:

✅ Zachte fleece binnenzijde

✅ Mooie suède uitstraling

✅ Wasbaar op 30 graden

⚠️ Beperkte voorraad (op=op)

Double face suède-fleece brique is een veelzijdige STOF met warmte, comfort en een stijlvolle brique kleur, perfect voor jouw volgende creatie. Double face suède-fleece brique.

Meer informatie
Artikelcode
19455-190
TVI-index 3
Elastan (%) 3
Polyester (%) 97
Veel gebruikt voor o.a. Bodywarmer, Jack, Joggingpak, Jurk, Kussen, Overgooier, Trui, Vest
Stofsoort Fleece
Stretch Breedte stretch
Stofbinding Gebreid
Breedte (cm) 145
Motief Effen
Gewicht (g / m²) 380
Oppervlak Mat
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Voor het beste resultaat
Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
PRYM Krijtradeerwieltje Muis ergonomic 610950
5
€ 10,50
-0%
PRYM Hobby Naaischaar 8'' 21 cm 610523
5
€ 23,60
-0%
Naaimachinenaalden Ballpoint dikte 70
5
€ 2,35
PRYM Glaskopspelden staal 0,60x30mm zilver kl, assortiment  029217
5
€ 8,70
-0%
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Double face suède-fleece brique
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Double face suède-fleece brique

Double face suède-fleece brique

Adviesprijs: € 16,50
€ 14,50