Double Face Quilted velours turquoise
- Zachte velours met luxe look
- Doorgestikt en dubbelzijdig
- Voor blazer en interieur
- Wasbaar op 30 graden
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Double Face Quilted velours turquoise is een rijke stof met een zachte velours touch en een verfijnd bloem- en ornamentdessin. De doorgestikte, gebreide structuur geeft extra body en een luxe uitstraling, terwijl de dubbele zijde je veel speelmogelijkheden biedt voor stijlvolle creaties in turquoise.
Double Face Quilted velours turquoise voor kleding en interieur
Deze stof is bij uitstek geschikt voor een blazer, gordijnen, kussen en andere woninginrichting. Dankzij de stevige kwaliteit van 580 gram per meter en de breedte van 145 cm werk je er moeiteloos mee in projecten die wat meer volume en karakter mogen hebben. De matzachte afwerking zorgt voor een warme, decoratieve look, terwijl de gebreide binding prettig aanvoelt en mooi in vorm blijft.
Gebruik Double Face Quilted velours turquoise bijvoorbeeld voor een eigentijdse blazer met een opvallend luxe effect, of geef je interieur meer sfeer met gordijnen en sierkussens. Ook voor woonaccessoires is deze stof een echte blikvanger, zeker wanneer je een rijke, ambachtelijke uitstraling zoekt met een zachte, comfortabele basis. TVI Soepelheid: 1/5 betekent dat de stof eerder stevig dan soepel valt en daardoor vooral geschikt is voor projecten met structuur.
Plus- en minpunten van de Double Face Quilted velours turquoise volgens specialist:
✅ Luxe velours met dubbele zijde
✅ Wasbaar op 30 graden
✅ Stevige stof met veel body
⚠️ Niet heet strijken
Double Face Quilted velours turquoise is een veelzijdige keuze als je zoekt naar een decoratieve, stevige en zachte stof met karakter.
Meer informatie
| Artikelcode |
47879-285
|
|---|---|
| TVI-index | 1 |
| Polyester (%) | 100 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blazer, Gordijnen, Kussen, Woninginrichting |
| Stofsoort | Doubleface, Velours |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Bloemen |
| Gewicht (g / m²) | 580 |
| Oppervlak | Mat, Zacht |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Double Face Quilted velours turquoise