Digi katoen piraat op zee

  • 100% ademend katoen
  • Levendige digitale piratenprint
  • Ideaal voor kinderkleding en quilts
  • Makkelijk te verwerken en naaien
Adviesprijs: € 11,50
€ 9,95

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Zet koers naar een nieuw avontuur met onze Digi katoen piraat op zee. Deze prachtige, 100% katoenen stof is bedrukt met een levendige, digitale print vol stoere piraten, schatkaarten en zeedieren op een lichtblauwe ondergrond. De stof voelt glad en zacht aan en is met een gewicht van 110 gr/m² een lichtgewicht katoentje, ideaal voor allerlei creatieve projecten. De digitale druktechniek zorgt voor haarscherpe details en briljante kleuren die wasbeurt na wasbeurt mooi blijven. Laat je fantasie de vrije loop met de Digi katoen piraat op zee.

Naai-ideeën met piraten katoen

Deze stof is een droom voor elke naailiefhebber die iets speciaals wil maken voor de kleine avonturier. Dankzij de 100% katoenen samenstelling is de stof ademend en huidvriendelijk, perfect voor kinderkleding. De stof heeft een TVI Soepelheid van 3/5, wat betekent dat hij een gemiddelde valling heeft: soepel genoeg voor kleding, maar met voldoende body voor decoratieve projecten. De heldere digitale print maakt van elk project een blikvanger. De stof is niet rekbaar en daardoor eenvoudig te knippen en te naaien, ook voor beginners.

Wat dacht je van een stoer overhemd, een zwierig zomerjurkje of een comfortabele pyjama? Deze stof is ook fantastisch voor het aankleden van een kinderkamer. Maak er unieke gordijntjes, een dekbedovertrek, kussenhoezen of zelfs een speelkleed van. De mogelijkheden zijn eindeloos, van een vrolijke tas tot het quilten van een thematische sprei.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

✅ 100% natuurlijk & ademend
✅ Scherpe, kleurrijke digitale print
✅ Veelzijdig voor kleding en decoratie
⚠️ Kan van nature wat kreuken

Meer informatie
Artikelcode
61420-380
TVI-index 3
Katoen (%) 100
Veel gebruikt voor o.a. Blouse, Jurk, Quilt, Rok
Stofsoort Katoentje
Stretch Niet rekbaar
Stofbinding Plat
Breedte (cm) 150
Motief Fantasie
Gewicht (g / m²) 110
Stof Veredeling Bedrukt
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Digi katoen piraat op zee
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Digi katoen piraat op zee

Digi katoen piraat op zee

Adviesprijs: € 11,50
€ 9,95