Couture Chanella bouclé zwart
- Kledingstuk: blazer, jack, jas, jurk, mantel, rok
- Blazer, jack, jas
- Zwart bouclé, 135 cm
- Stevig: 380 g/m²
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Couture Chanella bouclé zwart is een grof geweven tweed stof met een mat oppervlak, bedoeld voor stijlvolle kledingstukken zoals een blazer, jack, jas, jurk, mantel en rok. Deze gebreide stof in zwart heeft een rijke uitstraling en een stevige kwaliteit van 380 gram per vierkante meter, met een breedte van 135 cm.
Couture Chanella bouclé zwart voor blazer, jas en rok
Door de samenstelling van katoen, polyester, viscose en wol combineert deze boucléstof meerdere vezels in één karaktervolle stof. TVI Soepelheid: 2/5 betekent dat de stof wat steviger aanvoelt en minder soepel valt, waardoor hij mooi tot zijn recht komt in gestructureerde modellen. Daarmee is Couture Chanella bouclé zwart bijzonder geschikt voor een blazer of mantel met vorm, maar ook voor een jack, jurk of rok met een uitgesproken uitstraling. De stof is niet rekbaar en wordt langs de draad geknipt, wat helpt bij nauwkeurig verwerken.
Zoek je een stof voor een damesblazer, een elegante jas of een klassieke rok, dan biedt Couture Chanella bouclé zwart een sterke basis voor een tijdloos project. De combinatie van grof geweven bouclé en de zwarte kleur maakt deze stof ook aantrekkelijk voor een nette jurk of een mantel met een gelaagde, ambachtelijke look.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Stevige bouclé met body
✅ Mat oppervlak met rustige uitstraling
✅ Geschikt voor blazer en mantel
⚠️ Beperkte voorraad (op=op)
Meer informatie
| Artikelcode |
70206-490
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Deadstock |
| TVI-index | 2 |
| Katoen (%) | 48 |
| Polyester (%) | 10 |
| Viscose (%) | 12 |
| Wol (%) | 30 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blazer, Jack, Jas, Jurk, Mantel, Rok |
| Stofsoort | Grof geweven, Tweed |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Gebreid |
| Breedte (cm) | 135 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 380 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Waarvoor gebruik je Couture Chanella bouclé zwart?
Deze stof is bedoeld voor kledingstukken zoals een blazer, jack, jas, jurk, mantel en rok. Door het gewicht van 380 gram per vierkante meter en de brede stof van 135 cm is hij vooral geschikt voor modellen met structuur.
Is Couture Chanella bouclé zwart geschikt voor soepele kleding?
De TVI Soepelheid is 2/5, dus de stof valt eerder stevig dan soepel. Hij is niet rekbaar en past daardoor beter bij vormvaste kleding dan bij luchtige, losse ontwerpen.
Couture Chanella bouclé zwart