Chinino shine camel
- Viscose keper met subtiele glans
- Gewicht: 145 g/m²
- Prachtige soepele valling (TVI: 4/5)
- Ideaal voor blouses, jurken en rokken
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Maak kennis met de prachtige Chinino shine camel, een stof die elegantie en comfort perfect combineert. Deze soepele viscose is geweven in een keperbinding, wat zorgt voor een stevige maar toch vloeiende structuur. De warme camel kleur heeft een subtiele, ingeweven glans die je creaties een luxe uitstraling geeft zonder te overheersen. Met een gewicht van 145 gram per vierkante meter valt deze stof schitterend. De Chinino shine camel is de ideale keuze voor wie op zoek is naar net dat beetje extra.
Creëer elegante kleding met een subtiele glans
Deze stof heeft een uitstekende score op onze vloeibaarheidsindex. Met een TVI Soepelheid: 4/5 weet je dat je een bijzonder soepele kwaliteit in handen hebt. Dit betekent dat de stof prachtig drapeert en sierlijk met je meebeweegt. De keperbinding geeft de stof een diagonale lijn in de structuur, wat niet alleen mooi is, maar ook bijdraagt aan de duurzaamheid. Ondanks de luxe uitstraling is de stof makkelijk te verwerken, waardoor hij geschikt is voor zowel beginnende als ervaren naaisters die op zoek zijn naar een kwalitatieve stof met een chique twist.
Laat je inspireren en gebruik deze veelzijdige stof voor een breed scala aan projecten. Denk aan een stijlvolle pantalon met wijde pijpen, een zwierige rok of een elegante jurk voor een speciale gelegenheid. Ook voor een blouse of tuniek is deze stof een uitstekende keuze; de soepele valling zorgt ervoor dat het kledingstuk altijd flatterend valt. Welk project je ook kiest, met de Chinino shine camel creëer je gegarandeerd een uniek en stijlvol kledingstuk.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Prachtige, soepele valling
✅ Luxe uitstraling met subtiele glans
✅ Veelzijdig inzetbaar voor kleding
⚠️ Kan kreuken door de viscose samenstelling
Meer informatie
| Artikelcode |
19527-226
|
|---|---|
| Veel gebruikt voor o.a. | Avondkleding, Blouse, Jurk, Overgooier, Broek, Rok, Shirt, Top, Tuniek |
| Stofsoort | Keper |
| Stretch | Niet rekbaar |
| Stofbinding | Keper |
| Breedte (cm) | 140 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 145 |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Chinino shine camel
ecru
vanille
beige
beige
parel
zalm
zalm
roze
roze
roze
zalm
terra
appelgroen
mint
lila
blauw