Chenille meubelstof vuil afstotend taupe

NEW
Nieuw in onze collectie:  Chenille meubelstof vuil afstotend taupe
  • Kledingstuk: Accessoires, Blind, Gordijnen, Kussen
  • 100% polyester chenille
  • 145 cm breed
  • 360 gewicht
Adviesprijs: € 16,95
€ 11,50

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Chenille meubelstof vuil afstotend taupe van Textielstad is een effen chenille stof met een matte uitstraling, geschikt voor wie een stevige meubelstof zoekt voor accessoires, gordijnen, kussens, tassen en woninginrichting. De stof is 145 cm breed, heeft een gewicht van 360 en bestaat uit 100% polyester, waardoor je werkt met een relatief volle stof die mooi tot zijn recht komt in het interieur.

Chenille meubelstof vuil afstotend taupe voor interieur en accessoires

Deze chenille meubelstof is door de vuil- en waterafstotende finishing een praktische keuze voor projecten waarbij uitstraling en gebruik samenkomen. Omdat de stof niet rekbaar is en op draad geknipt wordt, werkt hij prettig voor strakke lijnen en nette afwerking. Wie een meubelstof kopen of stoffen kopen wil voor een interieurproject, vindt hier een duidelijke basisstof per meter met een eigentijdse chenille look.

Dankzij het effen karakter past deze taupe stof goed in een rustige woonstijl en kun je er eenvoudig accessoires mee maken die aansluiten bij bestaande meubels en kleuren. Denk aan een kussen, tas, blind of gordijn met een stevige, mat ogende afwerking. De combinatie van chenille en de praktische finishing maakt deze stof vooral interessant voor wie een decoratieve maar ook functionele stof zoekt voor woninginrichting.

Plus- en minpunten van de Chenille meubelstof vuil afstotend taupe volgens specialist:

✅ Vuil- en waterafstotende finishing
✅ 100% polyester
✅ 145 cm brede meubelstof
⚠️ Niet rekbaar

Wil je Chenille meubelstof vuil afstotend taupe eerst in het echt zien en voelen? Je vindt Chenille meubelstof vuil afstotend taupe ook in onze winkel in Tilburg.

Meer informatie
Artikelcode
70227-253
TVI-index 3
Polyester (%) 100
Veel gebruikt voor o.a. Accessoires, Blind, Gordijnen, Kussen, Tassen, Woninginrichting, Meubelstof
Stofsoort Chenille
Stretch Niet rekbaar
Stofbinding Plat
Breedte (cm) 145
Motief Effen
Gewicht (g / m²) 360
Oppervlak Mat
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Chenille meubelstof vuil afstotend taupe
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Waarvoor kan ik Chenille meubelstof vuil afstotend taupe gebruiken?

Deze stof is geschikt voor accessoires, blind, gordijnen, kussen, meubelstof, tassen en woninginrichting. De effen chenille uitstraling en de vuil- en waterafstotende finishing maken hem breed inzetbaar.

Wat zijn de breedte en samenstelling van deze chenille stof?

De stof heeft een breedte van 145 cm en bestaat uit 100% polyester. Het gewicht is 360 gram per meter.

Is deze stof rekbaar?

Nee, deze chenille meubelstof is niet rekbaar. Dat maakt haar geschikt voor strakke, stabiele toepassingen.

Chenille meubelstof vuil afstotend taupe

Chenille meubelstof vuil afstotend taupe

Adviesprijs: € 16,95
€ 11,50