Bubble Chiffon aubergine paars

Bubble Chiffon aubergine paars met OekoTex
  • Kledingstuk: Avondkleding, Blouse, Jurk, Lingerie
  • Effen aubergine paars
  • Breedte 145 cm
  • 130 g/m² stofgewicht
Adviesprijs: € 9,95
€ 7,95

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Bubble Chiffon aubergine paars is een soepele stof van Textielstad met een verfijnde crêpe-structuur en een mat oppervlak, gemaakt voor avondkleding, blouse, jurk, lingerie en top. De Bubble Chiffon aubergine paars heeft een rustige, egale uitstraling in aubergine paars en voelt dankzij de stretch in de breedte licht en beweeglijk aan.

Bubble Chiffon aubergine paars voor luchtige kleding

Deze bubble chiffon is een chiffon stof met een breedte van 145 cm en een gewicht van 130. De stof bestaat uit 97% polyester en 3% elastan, waardoor je werkt met een soepel vallende basis die prettig meebeweegt. TVI Soepelheid: 5/5 betekent dat de stof zeer soepel valt en zich goed laat verwerken voor modellen die een zachte, elegante lijn vragen. Bubble Chiffon aubergine paars past daardoor goed bij een blouse, jurk of top, maar ook bij lingerie en avondkleding waarin een luchtige uitstraling belangrijk is.

Zoek je een stof kopen die netjes valt en toch comfortabel aanvoelt, dan is deze bubble chiffon een sterke keuze. Ook wie stoffen kopen wil voor een project met een verfijnde, effen uitstraling, vindt in deze stof per meter een mooie basis voor stijlvolle kledingstukken.

Plus- en minpunten van de Bubble Chiffon aubergine paars volgens specialist:

✅ Soepel vallende chiffonstof
✅ Breedte van 145 cm
✅ Mat en effen van uitstraling
⚠️ Niet heet strijken

Bubble Chiffon aubergine paars nodigt uit om er een elegante blouse, jurk of top van te maken. Wil je deze stof eerst in het echt beoordelen, dan vind je Bubble Chiffon aubergine paars ook in onze winkel in Tilburg.

Meer informatie
Artikelcode
16202-200
Duurzaamheid Oeko-Tex Class II
TVI-index 5
Elastan (%) 3
Polyester (%) 97
Veel gebruikt voor o.a. Avondkleding, Blouse, Jurk, Lingerie, Top
Stofsoort Chiffon
Stretch Breedte stretch
Stofbinding Crêpe
Breedte (cm) 145
Motief Effen
Gewicht (g / m²) 130
Oppervlak Mat
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Bubble Chiffon aubergine paars
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Waarvoor is Bubble Chiffon aubergine paars geschikt?

De stof is geschikt voor avondkleding, blouse, jurk, lingerie en top. Door de soepele val en de stretch in de breedte past ze goed bij luchtige kledingstukken.

Wat zijn de breedte en samenstelling van deze stof?

Bubble Chiffon aubergine paars heeft een breedte van 145 cm. De samenstelling is 97% polyester en 3% elastan.

Bubble Chiffon aubergine paars

Bubble Chiffon aubergine paars

Adviesprijs: € 9,95
€ 7,95