Bi-Stretch Wool Touch Zwart
- Wol-look in tijdloos zwart
- Bi-stretch voor extra comfort
- 265 g/m² met nette valling
- Voor blazer, jurk en pantalon
Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Bi-Stretch Wool Touch Zwart van Textielstad Basic Quality is een zwarte stof met een subtiele keperbinding en een luxe wolachtige uitstraling, geschikt voor een blazer, jurk, pantalon of rok. De stof heeft een gewicht van 265 g/m², is 145 cm breed en combineert polyester, viscose en spandex voor comfortabele bewegingsruimte en een nette, matte look.
Bi-Stretch Wool Touch Zwart voor stijlvolle kleding
Deze bi-stretch stof is gemaakt voor kledingstukken die mooi moeten vallen én prettig moeten dragen. Dankzij de rek in twee richtingen beweegt de stof soepel mee, terwijl de keperstructuur zorgt voor extra stevigheid en een verzorgde uitstraling. TVI Soepelheid: 3/5 betekent dat de stof voldoende soepel is voor een elegante valling, maar wel genoeg body houdt voor gestructureerde ontwerpen.
Gebruik Bi-Stretch Wool Touch Zwart bijvoorbeeld voor een getailleerde blazer, een nette pantalon of een rok met een strakke lijn. Ook voor een jurk met een zakelijke of geklede uitstraling is deze stof heel geschikt. Door de samenstelling van 62% polyester, 32% viscose en 6% spandex is het een praktische keuze voor kleding die er verzorgd uit moet zien en comfortabel moet blijven zitten.
Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ Wolachtige uitstraling zonder wol
✅ Bi-stretch voor extra draagcomfort
✅ Geschikt voor blazer, jurk en pantalon
⚠️ Niet geschikt om heet te strijken
Bi-Stretch Wool Touch Zwart is een veelzijdige stof van Textielstad Basic Quality voor wie een elegante, comfortabele en verzorgde afwerking zoekt.
Meer informatie
| Artikelcode |
10583-490
|
|---|---|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| TVI-index | 3 |
| Merk | Textielstad Basic Quality |
| Polyester (%) | 62 |
| Spandex (%) | 6 |
| Viscose (%) | 32 |
| Veel gebruikt voor o.a. | Blazer, Jurk, Broek, Rok |
| Stofsoort | Gabardine, Keper |
| Stretch | Bi-stretch |
| Stofbinding | Keper |
| Breedte (cm) | 145 |
| Motief | Effen |
| Gewicht (g / m²) | 265 |
| Oppervlak | Mat |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Faq
Voor welke kleding is Bi-Stretch Wool Touch Zwart geschikt?
Deze stof is geschikt voor een blazer, jurk, pantalon en rok. De combinatie van 265 g/m², 145 cm breedte en bi-stretch zorgt voor een comfortabele stof met voldoende body.
Heeft Bi-Stretch Wool Touch Zwart een certificaat?
Ja, deze stof heeft het Oeko-Tex certificaat oeko_tex_1. Dat is een duidelijke producteigenschap uit de gegevens en maakt deze stof extra betrouwbaar voor kledingtoepassingen.
Bi-Stretch Wool Touch Zwart

wit
beige
zalm
bordeaux
brique
donker bruin
taupe
groen
mosgroen
Zeegroen
donker petrol
blauw
grijs I
grijs II
antraciet