Belle Epoque Portret Vert

  • 100% katoenen poplin
  • Uniek portret dessin
  • Ideaal voor kleding en quilts
  • Gemakkelijk te verwerken
Adviesprijs: € 18,50
€ 13,50

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel
Omschrijving

Stap in een wereld van klassieke elegantie met onze katoenen poplin stof, Belle Epoque Portret Vert. Deze stof van 100% katoen is versierd met verfijnde, medaillon-achtige portretten die doen denken aan een vervlogen tijdperk. De platbinding zorgt voor een stevige maar toch lichte structuur, met een gewicht van 143 gram/m². Dankzij de breedte van 115 cm is deze stof veelzijdig inzetbaar voor jouw creatieve projecten.

Creatief met Katoen Poplin: Van Quilt tot Kledingstuk

Deze poplin is een droom om mee te werken, ideaal voor zowel beginnende als ervaren naaisters. De stof heeft een TVI Soepelheid: 3/5, wat betekent dat hij een gemiddelde valling heeft. Hij is niet stijf, maar ook niet extreem soepel, waardoor hij prachtig vorm en structuur geeft aan kledingstukken zonder zwaar aan te voelen. Dit maakt hem perfect voor projecten die een heldere lijnvoering en een nette afwerking vragen.

Laat je inspireren en maak een unieke blouse met pofmouwen, een stijlvolle A-lijn rok of een charmante jurk. Het gedetailleerde dessin komt ook prachtig tot zijn recht in patchwork en quiltprojecten, of als opvallende voering in een jasje of tas. Zelfs voor woonaccessoires zoals sierkussens is dit een geweldige keuze. Geef elke creatie een vleugje artistieke flair met de Belle Epoque Portret Vert.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

  • āœ… 100% natuurlijk katoen
  • āœ… Ademend en huidvriendelijk
  • āœ… Uniek en artistiek dessin
  • āš ļø Kan kreuken door het katoen
Meer informatie
Artikelcode
57792-280
Merk Le Quilt
Katoen (%) 100
Veel gebruikt voor o.a. Blouse, Jurk, Quilt, Rok
Stofsoort Poplin
Stretch Niet rekbaar
Stofbinding Plat
Breedte (cm) 115
Motief Fantasie
Gewicht (g / m²) 143
Oppervlak Mat
Stof Veredeling Bedrukt
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Belle Epoque Portret Vert
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Belle Epoque Portret Vert

Belle Epoque Portret Vert

Adviesprijs: € 18,50
€ 13,50