Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172

NEW
Nieuw in onze collectie:  Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172
  • 100% katoen poplin
  • Groene dierenprint
  • Breedte van 112 cm
  • Voor kleding en quilts
Adviesprijs: € 22,50
€ 19,95

Op voorraad, voor 17:00 uur besteld is vandaag nog verstuurd

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172 is een groene poplin stof van 100% katoen met een levendige dierenprint en een matte uitstraling. Deze stof voelt stevig en toch soepel aan, heeft een breedte van 112 cm en een gewicht van 143 g/m², waardoor hij prettig verwerkt voor creatieve naaiprojecten en quiltwerk.

Groene katoen poplin voor kleding en quilts

Deze katoenen poplin is bijzonder geschikt voor een blouse, jurk, rok of quilt. Door de plat geweven structuur blijft het dessin mooi zichtbaar en krijg je een stof die goed tot zijn recht komt in projecten waarin vorm en detail belangrijk zijn. De 100% katoenen samenstelling maakt het een fijne keuze voor wie graag met natuurlijke stof werkt.

Dankzij het compacte maar lichte karakter laat Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172 zich goed verwerken tot een blouse met frisse uitstraling, een jurk met karakter of een rok met speels effect. Ook voor een quilt biedt deze stof volop mogelijkheden, juist doordat de dierenprint een ritmisch en decoratief patroon vormt dat mooi combineert met effen stoffen.

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist
✅ 100% katoen
✅ Levendige dierenprint
✅ Geschikt voor kleding en quilts
⚠️ Kan licht kreuken

Meer informatie
Artikelcode
62012-270
TVI-index 3
Katoen (%) 100
Veel gebruikt voor o.a. Blouse, Jurk, Quilt, Rok
Stofsoort Poplin
Stretch Niet rekbaar
Stofbinding Plat
Breedte (cm) 112
Motief Dieren
Gewicht (g / m²) 143
Oppervlak Mat
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Faq

Is Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172 geschikt voor een blouse of jurk?

Ja, deze katoen poplin is volgens de productdata geschikt voor een blouse en jurk. De stof heeft een breedte van 112 cm en weegt 143 g/m², wat prettig werkt voor draagbare naaiprojecten.

Waarvoor kan ik Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172 nog meer gebruiken?

Naast kleding is deze stof ook geschikt voor quilt en rok. De plat geweven katoen en het mat oppervlak maken hem handig voor projecten waarin een duidelijk dessin mooi zichtbaar mag blijven.

Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172

Anna Maria - Rhapsody - Emeral - AMT172

Adviesprijs: € 22,50
€ 19,95