Alphen fleece stof lijnenspel

  • Zachte en warme alpen fleece
  • Abstract en speels lijnenmotief
  • Fijne stretch in de breedte
  • Ideaal voor truien en vesten
Adviesprijs: € 15,50
€ 13,95

Op voorraad

meter(s)
  • heroicons/solid/check 17.326 reviews met 4.6 score
  • heroicons/solid/check Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
  • heroicons/solid/check Beste prijsgarantie
  • heroicons/solid/check Het beste deskundige advies
  • heroicons/solid/check De grootste stoffenwinkel

Ook beschikbaar in:

Omschrijving

Ben je op zoek naar een heerlijk zachte en comfortabele stof, dan is deze Alphen fleece stof lijnenspel precies wat je nodig hebt. De warme, cerise kleur vormt een prachtige basis voor het speelse, abstracte lijnenspel. Deze gebreide alpen fleece heeft een matte, zachte uitstraling en voelt geweldig aan. Met een gewicht van 265 gram per vierkante meter en een fijne mix van 35% katoen, 60% polyester en 5% elastomeer, biedt deze stof een prettige stretch in de breedte en een uitstekende duurzaamheid.

Ideaal voor warme kleding en comfortabele pasvormen

Deze hoogwaardige joggingstof met een fantasierijke bedrukking is uitermate geschikt voor de koudere dagen. Dankzij de zachte binnenzijde houdt de stof jouw lichaamswarmte goed vast. TVI Soepelheid: 3/5. Dit betekent dat de stof een gemiddelde valling heeft: hij is stevig genoeg om mooi in vorm te blijven, maar valt tegelijkertijd heerlijk soepel voor een optimaal draagcomfort. Let er bij de verwerking op dat je de stof wast op maximaal 30 graden en niet in de droger stopt, zodat de prachtige cerise tint en zachte structuur zo lang mogelijk behouden blijven.

Wat ga jij maken van deze veelzijdige stof? Hij leent zich uitstekend voor het naaien van een fantastisch joggingpak voor relaxte weekenden thuis. Daarnaast is de stof perfect voor een stijlvolle, warme trui of een comfortabel vest dat je snel even aantrekt als het buiten afkoelt. Met de royale breedte van 150 centimeter leg je jouw patroondelen gemakkelijk neer en creëer je in een handomdraai jouw nieuwe favoriete wintergarderobe. Met de Alphen fleece stof lijnenspel maak je van elk naaiproject een absoluut succes!

Plus- en minpunten volgens onze stoffenspecialist

✅ Heerlijk zacht en warm

✅ Goede rekbaarheid in de breedte

✅ Perfect voor comfortabele kleding

⚠️ Niet geschikt voor in de droger

Meer informatie
Artikelcode
61887-360
TVI-index 3
Elastomeer (%) 5
Katoen (%) 35
Polyester (%) 60
Veel gebruikt voor o.a. Joggingpak, Trui, Vest
Stofsoort Joggingstof, Alphenfleece
Stretch Breedte stretch
Stofbinding Gebreid
Breedte (cm) 150
Motief Fantasie
Gewicht (g / m²) 265
Oppervlak Mat, Zacht
Stof Veredeling Bedrukt
Wasvoorschrift Wasvoorschrift - Wassen Wasvoorschrift - Strijken Wasvoorschrift - Stomen Wasvoorschrift - Drogen Wasvoorschrift - Bleken
Voor het beste resultaat
Navigeren door de elementen van de carrousel is mogelijk met de tabtoets. U kunt de carrousel overslaan of direct naar de carrouselnavigatie gaan met de overslaan links.
PRYM Krijtradeerwieltje Muis ergonomic 610950
5
Normale Prijs € 10,50 Special Price € 8,93
-15%
PRYM Hobby Naaischaar 8'' 21 cm 610523
5
Normale Prijs € 23,60 Special Price € 20,06
-15%
PRYM Stof clips 2,6 cm rood 12st 610170
Normale Prijs € 7,10 Special Price € 6,04
-15%
Naaimachinenaalden Ballpoint dikte 70
5
€ 2,35
PRYM Glaskopspelden staal 0,60x30mm zilver kl, assortiment  029217
5
Normale Prijs € 8,70 Special Price € 7,40
-15%
Reviews
Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Alphen fleece stof lijnenspel
Je waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.

Alphen fleece stof lijnenspel

Alphen fleece stof lijnenspel

Adviesprijs: € 15,50
€ 13,95