Alpaca Superfine Heavens Uni grijs
- Ultieme zachtheid voor elk project
- Luxe superfine alpaca wol
- Tijdloze uni grijze kleur
- Oeko-Tex 1 gecertificeerd garen
Op voorraad
- 17.326 reviews met 4.6 score
- Gratis verzending binnen NL vanaf € 50,-
- Beste prijsgarantie
- Het beste deskundige advies
- De grootste stoffenwinkel
Omschrijving
Ben je klaar om je brei- en haakprojecten naar een hoger niveau te tillen en jezelf te omhullen in pure luxe? Maak dan kennis met de Rico Design Alpaca Superfine Heavens Uni grijs, een garen dat niet voor niets ‘Heavens’ in de naam draagt. Dit prachtige garen belooft je een hemels zachte ervaring, van het moment dat je het oppakt tot het dragen van je voltooide creatie. De subtiele, tijdloze uni grijze kleur biedt een perfect canvas voor zowel minimalistische als complexe ontwerpen, en nodigt uit tot het creëren van items die je keer op keer wilt koesteren. Soepelheid: 4/5. Alpaca is van nature een vezel met een prachtige, soepele valling. Zelfs zonder exact gewicht weten we dat superfine alpaca, verwerkt in een bol garen, zorgt voor een kledingstuk met een vloeiende beweging en een luxueuze drapering die heerlijk aanvoelt op de huid.
Rico Design Alpaca Superfine Heavens Uni grijs: Jouw sleutel tot luxe breiprojecten
De structuur van deze Rico Design Alpaca Superfine Heavens Uni grijs is een droom voor elke crafter. De ultrafijne alpacavezel zorgt voor een ongeëvenaarde zachtheid, pluizigheid en een prachtige, subtiele glans die je werk een exclusieve uitstraling geeft. Het garen glijdt moeiteloos over je brei- of haaknaalden en resulteert in een gelijkmatig stekenpatroon met een prachtige definitie. Dankzij de lichtgewicht en isolerende eigenschappen van alpaca is dit garen perfect voor het maken van warme, ademende kledingstukken zoals elegante truien, comfortabele vesten, delicate sjaals, stijlvolle mutsen en de zachtste babykleding. Met dit garen creëer je niet zomaar iets, je creëert een erfstuk.
Duik in de zachte wereld van uni grijs
De uni grijze tint van de Alpaca Superfine Heavens is een ware kameleon in je garenstash. Het is een kleur die rust uitstraalt, moeiteloos combineert met vrijwel elke andere kleur en perfect is als basis voor een tijdloze garderobe. Gebruik het als een serene stand-alone kleur voor een chic en minimalistisch design, of combineer het met sprekende accentkleuren voor een speels effect. Deze grijstint leent zich ook uitstekend voor het creëren van texturen, waarbij elke steek prachtig tot zijn recht komt. Of je nu werkt aan een klassiek patroon of een modern statement piece, dit garen tilt je project gegarandeerd naar een hoger, luxueuzer niveau.
Rico Design’s tip voor Alpaca Superfine Heavens Uni grijs:
📌 Voor dit prachtige Alpaca Superfine Heavens Uni grijs garen adviseren wij breinaalden van 3, 3.5 of 4 mm, afhankelijk van de gewenste dichtheid en valling van je project. Experimenteer altijd even met een proeflapje (10 x 10 cm: 12 steken x 20 naalden) om de perfecte spanning voor jouw project te vinden. Wil je een extra dromerig effect creëren? Probeer dan eens een tweede draad mohair of zijde mee te breien voor een nog luxueuzere uitstraling en extra warmte!
6 redenen om Alpaca Superfine Heavens Uni grijs te proberen:
- Hemels zacht: Gemaakt van superfine alpaca voor een ongeëvenaard luxueus gevoel.
- Veelzijdige kleur: De tijdloze uni grijze tint is perfect te combineren en altijd elegant.
- Oeko-Tex 1 gecertificeerd: Veilig en verantwoord, zelfs voor de gevoelige huid.
- Lichtgewicht en warm: Ideaal voor comfortabele kledingstukken die niet zwaar aanvoelen.
- Eenvoudig te verwerken: Glijdt soepel over de naalden, perfect voor zowel beginners als ervaren makers.
- Duurzaam en kwalitatief: Creëer projecten die lang meegaan en hun schoonheid behouden met de Alpaca Superfine Heavens Uni grijs.
Meer informatie
| Artikelcode |
RI383386.009
|
|---|---|
| EAN code |
4065166058193
|
| Duurzaamheid | Oeko-Tex Class I |
| Merk | Rico Design |
| Breinaald dikte | 3.0 mm, 3.5 mm, 4.0 mm |
| Wolsoort | Babywol, Breiwol, Haakgarens, Sjaaltjeswol |
| Steekverhouding | 10 x 10 cm: 12 steken x 20 naalden |
| Verpakkingsaantal | ca: 50 gram = ca 140 meter |
| Wasvoorschrift |
|
Reviews
Alpaca Superfine Heavens Uni grijs